Co wyróżnia kurs w ATC
Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełniająca dla prawa jazdy kategorii C, C1, C+E, C1+E prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, oraz zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!
O kursie
Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia wykonywanie pracy w charakterze kierowcy w zakresie przewozu rzeczy. Kurs należy odbyć, jeśli prawo jazdy kategorii C uzyskało się po 10 września 2009 r. Na potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje świadectwo kwalifikacji zawodowej. Osoba biorąca udział w szkoleniu zdobędzie nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także odbędzie zajęcia praktyczne, dzięki którym uzyska cenne doświadczenie procentujące w przyszłej pracy zawodowej.
Kwalifikacja wstępna przyspieszona jest dla osób, które chcą uzyskać prawo jazdy kategorii C, by być zawodowym kierowcą oraz spełniają następujące kryteria:
- ukończyły wymagane 21 lat,
- mają wykształcenie co najmniej podstawowe,
- odbędą badania lekarskie oraz badania psychologiczne przed dniem wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej potwierdzającego ukończenie kwalifikacji.
Czego się nauczysz
Osoba, która uzyska świadectwo kwalifikacji zawodowej potwierdzające uzyskanie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, będzie posiadać nie tylko praktyczne umiejętności w obsługiwaniu i prowadzeniu określonego pojazdu, ale także wiedzę teoretyczną niezbędną by dobrze wykonywać swój zawód. Nasze szkolenia ma na celu zaznajomić uczestników kursu z wiadomościami związanymi m.in. z efektywnym zużyciem paliwa, czasem pracy kierowcy, zapobieganiu stresowi czy reagowaniu w sytuacjach awaryjnych, a w części specjalistycznej z dodatkowymi informacjami z zakresu wybranej specjalizacji rzeczy.
Przebieg kursu
Kurs na kwalifikację wstępną przyspieszoną uzupełniającą dla prawa jazdy kategorii C, C1, C+E, C1+E jest prowadzony w formie zajęć teoretycznych i praktycznych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym.
Zajęcia teoretyczne
33 godzin zajęć teoretycznych w formie e-learningowej (5 dni)
Praktyka w ruchu drogowym
2,5 godzin praktyki w ruchu drogowym (1 dzień).
Egzamin państwowy
Egzamin państwowy w ośrodku szkolenia przed komisją powołaną przez Urząd Wojewódzki.
Jak szkolimy
Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.
Opinie absolwentów
Zapisz się na kurs
Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.
Sposoby finansowania kursów
Zdjęcia z naszych kursów
Jesteś ciekawy jak przebiegają nasze szkolenia? Zobacz fotorelację z przeprowadzonych kursów na różne specjalizacje – być może niedługo sam znajdziesz się w naszej galerii 🙂
Najczęstsze pytania
Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.
Kurs trwa 33 godziny w wersji e-learningowej w ośrodku szkolenia oraz 2,5 jazdy w ruchu drogowym.
Kurs odbywa się od 8-16 od poniedziałku do piątku
Badania należy zrobić minimum na dzień przed zakończeniem szkolenia.
Tak, można robić jednocześnie oba kursy .
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza!
To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂