Co wyróżnia kurs w ATC
Kurs na operatora węzłów do produkcji betonu czyli zespołów maszyn do produkcji mieszanek betonowych, klasy II prowadzony jest przez naszych doświadczonych operatorów, którzy kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego. Do Twojej dyspozycji udostępnimy opracowane odpowiedzi do pytań egzaminacyjnych i materiały dydaktyczne. Zajęcia teoretyczne i praktyczne w naszych ośrodkach szkoleniowych w Poznaniu, Gostyniu, Łodzi, Toruniu, Turku wyposażone są w sprzęt niezbędny do nauczania bezpiecznych zachowań przy pracy na węźle betoniarskim i optymalnej pracy z wytwórnią. Zrobimy wiele, byś zdał egzamin i został operatorem wytwórni mas betonowych.
Zobacz jak i gdzie robimy
O kursie
Kurs operatora węzłów betoniarskich – wytwórni mas betonowych, klasy II przygotowuje do uzyskania kwalifikacji, książeczki operatora. Prowadzony jest przez doświadczoną kadrę dydaktyczną i operatorów. Kursy prowadzimy w trybie indywidualnym, nie czekamy na zebranie grupy. Do Twojej dyspozycji udostępniamy sterownie automatyki wytwórni, dodatkowo opracowane przez nas materiały, oraz zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych, w Poznaniu, Łodzi, Gostyniu, Lesznie, Wolsztynie. Zajęcia praktyczne prowadzimy w Betonirani TOP-ŻWIR Jakub Pachurka w Dolsku. Nasze doświadczenie i Twoja pasja pozwolą uzyskać potrzebne kwalifikacje!
Czego się nauczysz
Kursant posiądzie nie tylko praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, ale także wiedzę teoretyczną niezbędną by dobrze wykonywać zawód operatora.
Nasze szkolenia mają na celu zaznajomić uczestników kursu z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z wiadomościami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych i budowy zespołów maszyn do produkcji mieszanek betonowych.
Podczas szkolenia kursant zdobywa cenne umiejętności praktyczne na zespole maszyn do produkcji mieszanek betonowych KABAG CE50. Ośrodek posiada własny poligon manewrowy w bezpośredniej lokalizacji budynku.
Przebieg kursu
Kurs na operatora zespołów maszyn do produkcji mieszanek betonowych klasy II został podzielony na dwa główne etapy – zajęcia teoretyczne oraz kurs praktyczny.
Zajęcia teoretyczne
Na realizację teorii kursant ma 8 dni, w których zawiera się 50 godziny zajęć teoretycznych.
Zajęcia praktyczne z instruktorem
Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny realizujemy w podgrupach szkoleniowych do 10 osób. Na całą 10-cio osobowa podgrupę szkoleniową przypada 42 godziny zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się przez okres 6 dni.
Jak szkolimy
Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.
Opinie absolwentów
Zapisz się na kurs
Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.
Sposoby finansowania kursów
Zdjęcia z naszych kursów
Jesteś ciekawy jak przebiegają nasze szkolenia? Zobacz fotorelację z przeprowadzonych kursów na różne specjalizacje – być może niedługo sam znajdziesz się w naszej galerii 🙂
Najczęstsze pytania
Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.
Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności.
Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.
Egzamin państwowy składa się z dwóch części:
– egzaminu praktycznego –kursant wykonuje jedno z zadań egzaminacyjnych.
Zaliczenie egzaminu praktycznego jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej,
– egzaminu teoretycznego –przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza!
To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂